Hakkımızda


Dans Point Dans, Gösteri, Zumba ve Pilates merkezi olarak uzman eğitmen kadromuz ile dans severlere kaliteli hizmet ve güler yüz sunuyoruz.


Türkiye’nin önde gelen eğitim merkezlerinde görev yapmış, T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı Dans Federasyonu Lisanslı Sporcusu ve Sportif Salon Dansları I. Ve II. Kademe Antrenörü olan Öngün Güner tarafından kurulmuş olan Dans Point, genç, dinamik, profesyonel ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde “Hem eğlen, hem dans et!” felsefesi ile yola çıkmıştır.

Dans Point, hayatı daha eğlenceli hale getirmeyi ve insanları dansın sosyal platformunda bir araya getirmeyi amaçlamıştır. Her yaşta dans etme hevesini ve sevgisini insanlara aşılayan Dans Point, ayrıca dansı hayatlarının profesyonel veya hobi segmentine yerleştiren veya dans dünyasına ilk kez adım atacak olan herkesi, oluşturmuş olduğu, güncel, eğlenceli ve aktif platformunda toplamak amacı ile hizmet vermektedir. İstanbul’un en iyi eğitmenlerini bünyesine katmış, merkezi konumda ferah ve hijyenik salonlar açmıştır.

  • Dans Point Faaliyet Alanlari
  • Neden Dans Point
Dans Point, günlük hayatın stresini üzerinden atmak isteyenlere “öğretmen – öğrenci” ilişkisinin ağırlıklı olduğu klişe ders profilinden uzak, dansı sevdirmenin ve memnuniyeti arttırmanın yollarının daimi olarak arandığı ve uygulandığı, nezih ve hijyenik salonlarında kaliteyi ön plana çıkararak eğitim vermeye devam ediyor.